Folie dachoweFolia paroprzepuszczalna MSL 98 jest stosowana w spadzistych konstrukcjach dachowych. MSL 98 chroni konstrukcję dachu przed podciekaniem wody i osłania izolację ciepln± przed zawilgoceniem z zewn±trz. MSL 98 stanowi również zabezpieczenie przed wywiewaniem ciepła z warstwy izolacyjnej dachu. Folia paroprzepuszczalna MSL 98 jest wyrobem 2-warstwowym o bardzo dobrej wytrzymałości na rozrywanie, dzięki temu, że jedn± z warstw stanowi mocna tkanina polipropylenowa. Folia MSL spełnia wymagania europejskiej normy EN 13859-1:2005 i jest znakowana symbolem CE.

Kościelnia- folie dachowe

FOlia dachowa membrana 115g

Kościelniak- folie dachowe  Kościelniak- folie dachowe

Folia Energetyczna 155 Wysokoparoprzepuszczalna folia wstępnego krycia do izolacji dachów DACHOWAtm to wysokiej klasy powłoka do stosowania jako jedna z niezbędnych warstw w konstrukcji dachu. Z punktu widzenia składu i budowy jest to wielowarstwowa włóknina polipropylenowa. Wśród materiałów dekarskich należy ją sklasyfikować jako Wysokoparoprzepuszczalną Folię Wstępnego Krycia. Oznacza to, że umieszcza się ją bezpośrednio na izolacji termicznej (na styk).

Folia DACHOWAtm reguluje procesy związane ze skraplaniem się pary wodnej i gromadzeniem się skroplin gdyż jest tak zbudowana, że nie przepuszcza wody, doskonale zaś przepuszcza parę wodną. A zatem woda, która dostałaby się pod pokrycie dachowe nie zawilgoci więźby ani izolacji lecz spłynie po folii. Z drugiej strony, para wodna swobodnie wydostaje się przez folię na zewnątrz, nie gromadząc się w termoizolacji. Dlatego tak ważnym parametrem jest wysoka paroprzepuszczalność pary wodnej.

DACHOWAtm jest:
szczególnie lekka
wytrzymała na rozciąganie i rozrywanie
wodoszczelna
wysokoparoprzepuszczalna
szybka i łatwa w montażu
wtórnie przetwarzalna przy odzysku surowców

Kościelniak- folie dachowe