O firmie

Kościelniak - producent blach Działalność firmy rozpoczęliśmy jako firma rodzinna w latach dziewięćdziesiątych.
Rozbudowaliśmy ją, sprowadziliśmy i zakupiliśmy nowe maszyny do produkcji trapezów oraz blachodachówki.

Obecnie na terenie Zatora i okolic jesteśmy jedynym producentem blachy na wymiar, w związku z tym wykonujemy zlecenia na blachę, przy dużych ilościach w terminach 2 – 3 dniowych. Wykonujemy także obróbki dekarskie do blach dachowych , gontów bitumicznych itp., które realizujemy w bardzo krótkich terminach (jeden – dwa dni robocze).

Kościelnia- producent blach Kościelnia- producent blach Kościelnia- producent blach Posiadamy także punkt sprzedaży w Suchej Beskidzkiej.

Dysponujemy maszynami do cięcia blachy na arkusze płaskie. Do produkcji naszych wyrobów używamy blach ocynkowanych, z powłoką alucynk oraz aluminiowych w szerokiej gamie kolorystycznej. Materiały są zamawiane wyłącznie w sprawdzonych i renomowanych hutach.

Wysoka jakość w porównaniu do innych pokryć dachowych, blachy są docinane na dowolny wymiar eliminując do minimum koszty odpadów. Posiadamy także w sprzedaży okna dachowe i wyłazy FAKRO, rynny dachowe firmy MARLEY, WAVIN (KANION), CELLFAST (BRYZA), wkręty z podkładką aluminiową do blachy szwedzkiej firmy GUNNEBO, membrany dachowe, zakończenia do parapetów. Firmę naszą rozbudowujemy, a działalność kontynuujemy aż po dzień dzisiejszy.

Kościelnia- producent blach Kościelnia- producent blach Kościelnia- producent blach